مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار تولید دستگاه پلت خوراک دام ماهی

چگونگی تنظیم و کنترل سختی پلت یکی از عوامل موثر بر کیفیت این نوع خوراک دام می باشد. تولید و عرضه دستگاه پلت خوراک ماهی، برای تغذیه انواع آبزیان و فروش این قبیل ماشین آلات با رقابتی ترین قیمت بازار صورت می پذیرد.

با بررسی پژوهش های گسترده در خصوص تهیه و تولید خوراک دام مشاهده میگردد که نه تنها بر میزان کیفیت مواد اولیه و فرمولاسیون آن ها تأکید گردیده، بلکه فرآوری و متدهای آن نیز مورد توجه شایانی قرار گرفته است.
زیرا روند و پروسه فرآوری می تواند به طور مستقیم بر سختی پلت اثر داشته باشد.
سختی پلت شاخص بسیار مهمی از کیفیت و شکل ظاهری پلت می باشد و بنابراین تأثیر خاص و ویژه ای بر عملکرد تولیدی موجود زنده دارد. در طی مسیر و فرایند فراوری خوراك کامل، افزون بر فرمول خوراک،
پارامترهای دیگری مثل آسیاب کردن مواد اولیه، پفکی شدن مواد خام، مخلوط و ترکیب مواد اولیه، اضافه نمودن آب و فرایند تزریق مواد متنوع و مختلف، بکار گیری بخار، انواع متفاوت دای، استفاده نمودن از فناوری اسپری و پخت پس از پلت سازی در مرحله خشک کردن و سرد نمودن پلت، بر سختی آن مؤثر می باشد.

تولید دستگاه پلت خوراک گاو گوسفند مرغ و ماهی با ظرفیت های مختلف و متنوع توسط این مجموعه تولیدی و بازرگانی انجام می شود.

امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید