شرکت دومیشا
خانه / دستگاه پرس پلت / تجارت انواع دستگاه پرس پلت

تجارت انواع دستگاه پرس پلت

در هنگام تجارت انواع دستگاه پرس پلت که برای تهیه خوراک دام و طیور پلت شده و کود مورد استفاده قرار می گیرد چه نکاتی را بایستی مد نظر قرار داد تا از خرید دستگاه پرس پلت مناسب اطمینان حاصل نماییم؟
در موقع انتخاب و خرید دستگاه پرس پلت که برای تولید فرم استوانه ای شکل خوراک دام و طیور و کود بکار می رود بهتر است به توان تولید و ظرفیت مورد نیاز توجه نموده و دستگاهی متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید، ضمن اینکه میزان استهلاک قطعات مکانیکی نظیر دای و غلطک ها با مواد اولیه که در معرض پلت شدن قرار می گیرد، ارتباط مستقیم دارد، به عنوان مثال کود و بنتونیت سبب سایش شدید این قطعات و فرسایش دای و رولر می شود در صورتیکه سویا منجر به استهلاک کمتری می گردد، بنابراین کیفیت قطعات مکانیکی بکار رفته در دستگاه پرس پلت با توجه به مواد خام تعیین می گردد، ضمن اینکه تنظیم بودن فاصله دای و رولر نیز در مساله فرسایش این قطعات بسیار با اهمیت است.
مساله بعدی میزان انرژی مصرفی توسط الکترو موتورها بوده که با توجه به زیر ساخت های موجود مشخص می شود. ضمن اینکه میزان صدای تولیدی توسط دستگاه پرس پلت با توجه به نوع آن و نحوه انتقال نیروی محرکه متفاوت است و باید مشخص شود این پارامترها چقدر برای ما حائز اهمیت می باشند. بنابراین توجه به نکات ذکر شده در هنگام تجارت سبب خرید دستگاه پرس پلت مناسب با نوع مصرف و با حداقل هزینه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین جابری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120336435
شماره تلفن ثابت: 03142643433
آدرس کانال: domishapelet@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه پلت مرغداری

فروش انواع دستگاه پلت مرغداری

فروش انواع دستگاه پلت مرغداری چگونه است؟ چه فواید و مزایایی به واسطه فروش انواع …

دیدگاهتان را بنویسید