مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده دستگاه پلت خوراک دام گاو شیرده

دستگاه تولید پلت

تولید کنندگان دستگاه پلت خوراک دام، اقدام به عرضه این قبیل ماشین آلات برای تغذیه انواع گاو شیرده نموده اند. دو عامل مهمی که هنگام خرید این محصول می بایست به آن توجه شود شامل مدت زمان ماندگاری اجزای خوراک و نيروی اسب بخار مورد نياز است.
1- مدت ماندگاری
هر کدامیک از اجزای ماده خوراکی به مدت زمان مخصوصی برای باند شدن به هم نیاز دارند تا محصول با کيفيت و مرغوبیت مورد نظر توليد شود. بطور معمول توليد پلت با درصد زیادی از غلات بين ۹۰ تا ۱۸۰ کيلوگرم در هر ساعت تهیه و توليد می گردد. انرژی مورد احتیاج برای خوراک گاو شيری بين ۵۴ تا ۷۲ کيلوگرم در هر اسب بخار در ساعت و مکمل با پروتئين زیاد و کنسانتره ها بين ۳۶ تا ۵۴ کيلوگرم در هر اسب بخار در ساعت می باشد.
در موقع خرید دستگاه پلت می بایست بر طبق نوع کاربری ٬ ظرفيت و فرمولاسيون ٬ نوع دستگاه متناسب با این موارد انتخاب شود. البته٬ بهتر است تجربه شخصی فرد نیز در زمان انتخاب نيز درنظر گرفته شود.
2- نيروی اسب بخار
این مقوله بوسیله اجزای خوراکی در فرمول و کيفيت و مرغوبیت مورد نظر سنجش می گردد. برای توليد پلت با کيفيت بیشتر به توان و نيروی ورودی بيشتری نيز مورد احتیاج است.

امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید