مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه پلت خوراک دام طیور

یکی از نکاتی که در خرید دستگاه پلت خوراک دام و طیور نیاز است به آن توجه شود نحوه عملکرد پرس پلت خوراک دام و طیور می باشد. با ما همراه باشید تا به این موارد پرداخته شود. در ابتدا پرس پلت های دام و طیور از سیستم رولر ثابت بهره می جستند ولی در حال حاضر اساس عملکرد تمامی این دستگاهها از طریق رولر متحرک است.

این راه مزایای بسیاری نسبت به روش رولر ثابت در این ماشینها دارد. از مهم ترین مزایای این متد قابلیت ایجاد فشار بیشتر در پلت سازی است که منجر به وسیع تر شدن دامنه امکانات پرس پلتها می شود. که این ماشین آلات را قادر به ساختن پلت از فرآورده هایی می نماید که تولید پلت از آن ها یا بسیار مشکل بوده و یا تقریباً محال محسوب میگردد.
از سوی دیگر بهره گیری از سیستم رولر متحرک موجب سهولت در کاربرد می شود که در ظرفیت های کارگاهی و استفاده از دستگاه پرس پلت به صورت یک دستگاه مستقل مزیت فراوانی پیدا می کند.

خرید دستگاه پلت دانه را می توانید با ما تجربه نمایید.
جهت افزایش اطلاعات خود در ارتباط با تواناییهای دستگاههای تولید شده توسط شرکت ما، می توانید با کارشناس مربوطه در ارتباط باشید.

امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید