مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده دستگاه پلت خوراک دام ماهی

فروش دستگاه پلت خوراک ماهی

یکی از عمده مشکلاتی که در بین پرورش دهنگان ماهی رایج است، پودر شدن و هدر رفتن خوراک آبزیان هنگام تغذیه آنهاست، لذا با خرید دستگاه پلت خوراک دام این مشکل برطرف میشود. در ادامه در خصوص ویژگی های ثبات ویتامین مسایلی متذکر می گردد.

در پایداري ویتامین، قبل از فرموله شدن آن اختلاف هایی ذاتی وجود دارد. به طور مثال، امکان دارد گرما، برای ویتامین ها، به ویژه ویتامین A مخرب باشد، در صورتی که بر نیاسین اثر بسیار اندکی دارد.
ویتامین هاي بکار رفته در غذای انسان و دیگر موجودات زنده، جهت روبرو شدن با استرس های مختلفی فرموله گردیده اند و این فرمولها به شکل یک بافر میان ویتامین و عامل مخرب در نظر قرار داده می شوند.
افزون بر ساختار و ویژگیهای شیمیایی مختص به هر ویتامین، استرس های قابل پیش بینی نیز، نوع و نحوه ایستادگی و فرمولاسیون مورد نیاز براي آن ویتامین را معین می نماید.
براي مثال، ویتامین A شامل 4 پیوند دوگانه و یک گروه هیدروکسیل می باشد.
این ساختار شیمیایی، ویتامین ذکر شده را جهت انجام فرآیند اکسیداسیون مستعد می سازد، پس بکار گیری استرهای ویتامین آ نظیر استات، پالمیتات و پروپیونات مانع از بروز آسیب های اکسیداتیو می گردد.

امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید