مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه اینترنتی دستگاه پلت خوراک دام گاو

عرضه اینترنتی دستگاه پلت خوراک گاو که دارای قابلیتهای فراوانی برای تهیه انواع پلیت از کنسانتره و مواد غذایی دام می باشد و مزایای فراوانی را سبب میشود از طریق همکاران ما صورت می پذیرد.

موضوع دیگراین واقعیت است که دام بزرگ در محلهای توزیع خوراک (آخور) اقدام به جداسازی قسمتهای مختلف کنسانتره میکند
و عملا در پایان تغذیه گاو شیری درآخور با مخلوطی ناهمگن از علوفه وخوراک آردی مواجه می شویم که سلیقه ای ، دام اقدام به انتخاب نموده است.

عرضه اینترنتی دستگاه پلت
و درصورت مصرف پلت ،دام به تغذیه مخلوطی همگن وفرموله شده که تمام نیازهای غذائی خودرا برآورده خواهدکرد مجبورخواهد شد. همین مسئله درطیور به عملکرد گله و بالابردن آن و جلوگیری از پرت خوراک و کاهش گرد و غبار کمک شایانی خواهد کرد
و بالطبع مشکلات وبیماریهای ناشی از آن به طور نامحسوس تحت کنترل درخواهد آمد.
مسئله دیگر کمک به ذخیره سازی درانرژی بدن حیوان است که مصرف پلت بدلیل صرف زمان کمتر به ذخیره انرژی حیوان کمک کرده و احتیاجات انرژی راکاهش میدهد
و افزایش بزاق حاصل ازمصرف پلت بخصوص دردام بزرگ بدلیل افزایش بیکربنات حاصل از بزاق در جلوگیری از بیماریهایی چون اسیدوز موثر می باشد.

در این واحد تولیدی انواع دستگاه پلت علوفه نیز ساخته شده و برای خرید و فروش به بازار عرضه می گردد.

امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید