مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی دستگاه پلت خوراک دام استاندارد

خط تولید پلت

استفاده از اجزای و شکل های مختلف خوراک در تغذیه دام از دیر باز مورد توجه بوده، نمایندگی دستگاه پلت خوراک دام اقدام به عرضه این ماشین آلات با کیفیت استاندارد و قیمت بسیار رقابتی نموده است.

در رابطه با اجزا و شکل های مختلف خوراک و نحوه تغذیه دام، پژوهش هایی در بنگلادش انجام شد.
در این بررسی ها ضایعات لاشه پرندگان جایگزین پودر ماهی گردید. نتایج این آزمایشات نشان داد که بکار بردن 8 درصد ضایعات لاشه ماکیان به جای پودر ماهی، سبب کاهش قیمت تمام شده خوراك در هر یک کیلوگرم وزن دام شده است.
لذا آزمایش به شکل دیگري در دانشگاه جورجیا نیز انجام گردید، که در این پژوهش، در جیره غذایی طیور تخمگذار از کنجاله بادام زمینی به مقدار 5 درصد به جای کنجاله سویا استفاده شده و کم شدن هزینه خوراك دامی را در بر داشته است.
ولی از جمله مشکلات مصرف این ماده غذایی، آلایندگی به واسطه آفلاتوکسین می باشد.
در حال حاضر مطالعات فراوانی در ارتباط با کاربرد منابع متنوع در تغذیه طیور انجام شده است. از جمله آن می توان به استفاده نمودن از لارو حشرات، گیاهان دریایی، ضایعات رستوران ها، بستر ماکیان، ضایعات میوه و سبزیجات و دیگر موارد اشاره نمود.
اگرچه نتایج نویدبخشی در رابطه با بکارگیری از این نوع تغذیه حاصل گردیده ولی هنوز به پژوهش های بیشتری در خصوص اقتصادي بودن این مواد و عناصر مورد نیاز است.

امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید