مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه دستگاه پلت خوراک ماهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دستگاه پلتدستگاه پلت عمودیدستگاه پلت افقیفروش دستگاه پلتعملکرد دستگاه پلت افقیقیمت دستگاه پلت
دستگاه پلت خوراک ماهی

دستگاه پلت برای تولید پلیت خوراک ماهی در فروشگاه های عرضه این محصولات ارایه می گردد. یکی از مواردی که به آن توجه میشود چسبندگی پلیت های تولیدی می باشد که در کیفیت دستگاه و پلت تولیدی موثر است.

در تولید خوراک آبزیانی نظیر خوراک ماهی های گرمابی، غذای میگو و خوراک ماهیان خاویاری یکی از بهترین گزینه ها استفاده از دستگاه پلت خوراک ماهی است. در این وسیله پیش پخت مواد اولیه مورد نیاز انواع آبزیان انجام می شود و به مراتب خوراک بسیار با کیفیت تری نسبت به خوراک تولید شده بوسیله دستگاه پلت عمودی با در نظر گرفتن جیره مشابه تولید می گردد.

حال در ادامه با مسایلی پیرامون انواع دستگاه پلت، فروش این ماشین آلات و قیمت این محصولات بیشتر آشنا خواهید شد.

انواع دستگاه پلت

انواع دستگاه پلت

به طور کلی انواع دستگاه پلت به دو دسته تقسیم بندی می گردد:

  1. دستگاه پلت عمودی
  2. دستگاه پلت افقی
در ادامه هر یک از انواع ماشین آلات پرس پلت به تفکیک و با جزییات توضیح داده خواهد شد. پس با ادامه مطالب با ما همراه شوید.

دستگاه پلت عمودی

دستگاه پلت عمودی

دستگاه پلت عمودی ساده ترین شکل ماشین آلات تولید خوراک دام، طیور و آبزیان می باشد که با پایین ترین قیمت در این مجموعه تولیدی و بازرگانی به فروش می رسد. در ضمن خدمات پس از فروش این محصولات نیز در دستور کار و اهداف کوتاه مدت، میان مدت، و بلند مدت شرکت دومیشا قرار دارد.

در بازار فروش دستگاه پلت عمودی با نام های دیگری شناخته می شود که عبارتند از:

دستگاه پلیت عمودی
دستگاه پلت سرد
دستگاه پلت خشک
دستگاه پلت بدون بخار
دستگاه پلت کوچک
دستگاه پلت خانگی

دستگاه پلت افقی

دستگاه پلت افقی

نوع دیگر ماشین آلات پرس پلت که نسبت به نمونه های قبلی مدرن تر هستند انواع دستگاه های پلت افقی هستند که در دو نوع تسمه ای و گیربکسی به بازار عرضه می شوند.

فروش دستگاه پلت

فروش دستگاه پلت

انواع دستگاه های پلت در این مجموعه طراحی و ساخته شده و سپس به فروش می رود. در این واحد انواع دستگاه پلت عمودی در مدل های تکفاز و سه فاز به بازار عرضه می گردد. در خصوص دستگاه های پلت افقی که نسبت به نمونه های عمودی مدرن تر هستند. با توجه به ظرفیت تولید مورد انتظار ماشین آلات در دو نوع تسمه ای و گیربکسی ساخته می شود و در دسترس خریداران قرار می گیرد.

در ادامه با عملکرد دستگاه پلت افقی بیشتر آشنا خواهید شد.

عملکرد دستگاه پلت افقی

عملکرد دستگاه پلت افقی

در خصوص عملکرد دستگاه پلت افقی به شرح زیر توضیح داده خواهد شد:

ابتدا مواد مورد نیاز برای تولید خوراک با توجه به جیره غذایی دام، طیور و آبزیان که مواردی مانند انواع غلات را در بر می گیرد در آسیاب چکشی آسیاب شده و به صورت پودر در می آید.
در مرحله بعدی مواد آسیاب شده به شکل پودری وارد میکسر ریبونی یا پدالی شده و با دیگر افزودنی ها نظیر توکسین بایندر، بنتونیت یا پلت بایندر ترکیب می شوند.
خود دستگاه پلت از سه قسمت تشکیل شده است که عبارتند از: 1. فیدر، 2. کاندیشنر، 3.دستگاه پرس پلت
فیدر به عنوان ورودی دستگاه عمل می کند و مواد با توجه به ظرفیت مورد نظر و ضخامت مورد نیاز خوراک پلت شده بصورت قابل کنترل وارد فیدر شده و قسمت بعدی که کاندیشنر هست را تغذیه می کند.
در مرحله بعدی از خروجی فیدر مواد پودری وارد کاندیشنر گردیده و با توجه به شیرهای برقی قابل کنترل بخار و آب مورد نیاز وارد کاندیشنر می گردد.
در کاندیشنر مواد پودری با بخار مخلوط شده و پیش پخت آن ها صورت می گیرد که مزیت های زیادی به دنبال دارد نظیر: از بین رفتن عوامل بیماریزا، بهبود ضریب تبدیل خوراک و کاهش استهلاک قسمت اصلی دستگاه پلت
در آخرین مرحله مواد وارد قسمت اصلی دستگاه پلت شده و با فشار از منافذ دای عبور کرده و به شکل و ضخامت مورد نظر تبدیل شده و با طول مورد نیاز بریده شده و از دستگاه خارج می شود.

قیمت دستگاه پلت

قیمت دستگاه پلت

قیمت دستگاه پلت با توجه به ظرفیت آن تعیین می شود. این محصول با استفاده از مدرنترین دستگاه های تولیدی و به روز دنیا و با پیشنهادات برترین متخصصان تغذیه کشور فرموله شده تا بتواند بالاترین درصد چسبندگی را برای پلت نهایی به ارمغان آورد.

این محصول به دلیل فرمولاسیون خاص نه تنها منجر به قوام بهتر پلت تولیدی میشود بلکه به دلیل جذب رطوبت بالا و ایجاد ترکیبی ژل مانند باعث حرکت بهتر مواد خوراکی در طول دستگاه های تولید خوراک می شود.

همچنین این محصول به دلیل قیمت بسیار رقابتی در مقایسه با دیگر پلت چسبان ها ی (گندم- آمت- نشاسته و دیگر موارد) موجود در بازار امروزه نظر بسیاری از متخصصین و صاحبان صنعت خوراک را به خود جلب کرده است.

و در انتها لازم به توضیح است که مقدمات اولیه جهت صادرات این محصول به خارج از کشور به دلیل قیمت رقابتی و کیفت مثال زدنی در حال انجام می باشد.
امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید