مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع دستگاه پلت پرس خاک اره

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با دستگاه پلت پرس خاک ارهمعرفی خط تولید پلت چوب و خاک ارهخرید انواع دستگاه پلت پرس
دستگاه پلت پرس خاک اره

خرید انواع دستگاه پلت پرس خاک اره برای تولید فرم استوانه ای از خاک اره و پردازش ضایعات چوب بکار می رود. شرکت تولید دستگاه پلت چینی Dayang Briquette Machinery و کشورهای روسیه، اوکراین و چین در زمینه تولید، عرضه و فروش دستگاه های پرس پلت خاک اره به بازار این محصولات فعالیت بسیار خوبی دارند.

با توجه به اینکه در صنعت و تجارت نیاز است تا ضایعات چوب و خاک اره به موادی با قابلیت حمل راحت تر تبدیل شود از این رو دستگاه های پلت پرس خاک اره برای این امر بسیار مناسب می باشند.

دستگاه پلت پرس خاک اره

آشنایی با دستگاه پلت پرس خاک اره

دستگاه پلت پرس خاک اره وسیله ای است که برای فراوری قطعات چوب غیرقابل استفاده به موادی نظیر زیست توده و سوخت جامد کاربرد دارد. به علت اشتغالزایی و صرفه جویی، کشورهای زیادی که دارای جنگل و مزارع مختلف هستند به خرید دستگاه پلت پرس خاک اره روی آورده اند. البته با توجه به سودآوری صاحبان مزارع نیز علاقمند به استفاده از این دستگاه ها هستند.

حال به توضیح مختصری در خصوص روش کار می پردازیم:

 • ابتدا قطعات درشت به چوب ریز تبدیل میشود.
 • سپس کلیه قطعات به شکل پودری در می آید
 • در صورتی که نیاز به افزودنی هایی باشد به آن اضافه می گردد.
 • مواد پودری وارد دستگاه شده
 • غلطک ها این مواد را فشرده کرده و از درون منافذی عبور می دهد
 • پلت چوب از دستگاه خارج می شود.

خط تولید پلت

معرفی خط تولید پلت چوب و خاک اره

خط تولید پلت پرس خاک اره شامل دستگاه های مختلفی است که ابتدا چوب را خشک نموده، سپس به خردایش و پودر کردن ضایعات چوب می پردازند. سپس در دستگاه پلت این مواد به شکل استوانه ای تبدیل می شود. در انتها پلت چوب تولید شده سرد شده و بسته بندی می گردد.

دستگاه های مورد نیاز در یک خط تولید پلت عبارتند از:

 • خشک کن
 • آسیاب چکشی
 • دستگاه پرس پلت
 • کولر
 • پکر و دستگاه بسته بندی

خرید انواع دستگاه پلت پرس

خرید انواع دستگاه پلت پرس

خرید انواع دستگاه پلت پرس برای خریدار دستگاه پلت صرفه جویی اقتصادی به همراه می آورد. با توجه به مزایای استفاده از دستگاه های پرس پلت خاک اره که سبب مصرفه بهینه ضایعات چوب می گردد در نتیجه خرید و فروش این ماشین آلات سودهای سرشاری را نصیب تاجران و فروشندگان این قبیل ماشین آلات می کند.

این دستگاه ها هم بصورت وارداتی در بازار توزیع می شود و هم تولیدکنندگان زیادی انواع پرس پلت را با کیفیت مرغوب و قیمتی مناسب روانه بازار می نمایند.
امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید