مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده دستگاه پلت خوراک دام باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید دستگاه پلت خوراک دامانواع دستگاه پلتدستگاه پلت عمودیدستگاه پلت افقیقیمت انواع دستگاه پلت
دستگاه پلت خوراک دام

خرید عمده دستگاه پلت خوراک دام باکیفیت یکی از خدمات این مجموعه تولیدی می باشد. دستگاه پلت های خوراک دام و طیور با بهره مندی از گیربکس مرکزی در کنار بهره مندی از سیستم FLAT (تخت) امکان تولید پلت با کیفیت بالا در دامنه ی وسیعی از محصولات مختلف را دارند.

توانایی بالای پرس پلت های در صنایع تولید خوراک دام و طیور امکان کار با این پرس پلت ها در شرایط با رطوبت نسبی اندک را نیز فراهم می سازد. از دیگر سو پرس پلت ها با بهره مندی از دای تخت امکان ایجاد تراکم بیشتر را فراهم می سازند که موجب کاهش قابل توجه پرت در فرآیند های پس از پلت نمودن و کیسه گیری و انتقال خواهد شد.

 

خرید دستگاه پلت خوراک دام

خرید دستگاه پلت خوراک دام

برای خرید عمده دستگاه پلت خوراک دام می توانید با شرکت های سازنده این قبیل ماشین آلات در بازار مذاکره نمایید و از قیمت ها اطلاع پیدا کنید.

در ادامه این مقالات با انواع ماشن آلات پرس پلت و دستگاه های تولید خوراک دام طیور و ابزیان بیشتر آشنا خواهید شد.

انواع دستگاه پلت

انواع دستگاه پلت

به طور کلی انواع دستگاه های پرس پلت به دو دسته زیر تقسیم بندی می شود و در ادامه به توضیحات آن ها کامل خواهیم پرداخت:

نوع قدیمی: دستگاه پلت عمودی ، دستگاه پلت سرد، دستگاه پلت خشک، دستگاه پلت بدون بخار یا دستگاه پلت با دای تخت،
نوع مدرن و امروزی: دستگاه پلت افقی، دستگاه پلت با بخار، مجموعه کامل ماشین پرس پلت

دستگاه پلت عمودی

دستگاه پلت عمودی

دستگاه پلت عمودی که با نامهاب دیگری نظیر: دستگاه پلت سرد، دستگاه پلت خشک، دستگاه پلت بدون بخار یا دستگاه پلت با دای تخت در بازار شناخته می شوند ساده ترین ماشین آلات تولید خوراک دام طیور و آبزیان به روش پلت هستند. از خصوصیات بارز این دستگاه ها می توان به قیمت ارزان، فضای مورد نیاز بسیار کم و مصرف برق خیلی کم اشاره نمود.

دستگاه پلت افقی

دستگاه پلت افقی

دستگاه پلت افقی با نام های دیگری مثل دستگاه پلت با بخار، مجموعه کامل ماشین پرس پلت که شامل فیدر یا ورودی دستگاه، کاندیشنر یا پیش پخت و قسمت اصلی دستگاه پرس پلت را شامل می شود که خوراک پلت شده با کیفیتی را تولید می کند. از ویژگی های بارز این دستگاه ها می توان به بهبود ضریب تبدیل خوراک، استحکام و قوام بیشتر خوراک و همچنین شکل ظاهری بازار پسند خوراک تولیدی با این دستگاه اشاره نمود.

در آخرین قسمت به بررسی قیمت انواع دستگاه پلت خواهیم پرداخت.

قیمت انواع دستگاه پلت

قیمت انواع دستگاه پلت

همان گونه که قبلا هم اشاره گردید. قیمت انواع دستگاه پلت بستگی به مشخصات فنی این ماشین آلات دارد. بنابراین پر مسلم است که دستگاه پلت عمودی بسیار ارزانتر از دستگاه پلت افقی است. البته دستگاه های پلت افقی نیز خود به دو دستگاه دستگاه پلت تسمه ای و دستگاه پلت گیربکسی تقسیم بندی می شود.

برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه پلت و بهره مندی از مشاوره فروش دستگاه پلت به صورت رایگان می توانید با واحد فروش شرکت دومیشا در ارتباط باشید.
امین جابری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دومیشا شما را به خرید بهترین ماشین آلات خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید